Dom Mody Limanka

Dom Mody Limanka – kadra artystyczna w składzie:

Tomasz Armada (ur. 1994, Końskie) – student projektowania ubioru na trzecim roku ASP w Łodzi. Swoją działalność określa jako HautecotureBałuty. Zajmuje się rysunkiem i projektowaniem ubiorów unikatowych, eksperymentuje z formą i konstrukcją ubioru. Autorskie ilustracje przenosi różnymi metodami na powierzchnie tkanin.

Coco Kate (ur. 1996, Elbląg) – znana pod wieloma imionami, poczynając od Coco, przez Cocomo, kończąc na Kasi Śledź z Elbląga. Gwiazda multidyscyplinarna: muza, modelka, stylistka, artystka. Na co dzień instagramowa trendTRESERKA, a także pasjonatka nowych mediów, rozwijająca skrzydła na Uniwersytecie Łódzkim.

Sasa Lubińska (ur. 1990, Szczytno) – multitalented star, absolwentka malarstwa na Gdańskiej ASP., malarka, celebrytka muzyki niesłuchalnej, gwiazda antykulinarnego programu „Gotuj z Sasą”. Na co dzień przesiaduje na facebookowych grupach dla seniorów i niepełnoletnich.

Kacper Szalecki (ur. 1996, Olsztyn) – z wykształcenia metaloplastyk po Liceum Plastycznym w Gdyni Orłowie. Z urodzenia „cudowne dziecko” zeszłorocznego Miesiąca Fotografii w Krakowie. Z pasji kwiaciarka.
A czasem również inni przyjaciele.

„Moda nie szklanka Dom Mody Limanka”

Wystawy/działania w ramach Czynnej: